Zadzwoń 22 896 92 50 Napisz do nas

Wypełnij formularz

Wyślij wiadomość

Szukasz specjalistów od eksmisji? Dobrze trafiłeś.

Specjaizujemy się w eksmisjach z lokali spółdzielczych oraz prywatnych. Wykonaliśmy już kilkadziesiąt skutecznych i kompleksowych procesów eksmisyjnych.

Usługi prawne oraz doradztwo

Pomoc w zapewnieniu lokali zastępczych

Wsparcie w zakresie transportu i magazynowania

Referencje

Jedna z najstarszych istniejących spółdzielni mieszkaniowych, utworzona w 1921. Znajduje się w Warszawie na Żoliborzu. Obecnie w skład spółdzielni wchodzi 30944 członków w 450 budynkach mieszkalnych na 11 osiedlach. Spółdzielnia wydaje informator własną gazetę.

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Puławska Spółdzielnia Mieszkaniowa istnieje od 1962 roku, a aktualnie posiada 9000 członków. Członkowie spółdzielni mieszkają w 6830 mieszkaniach o łącznej powierzchni użytkowej 331.116 m2 położonych w 138 budynkach mieszkalnych.

Puławska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Na Skraju” powstała w grudniu 1990 r. na skutek podziału SBM „Ursynów”. Obejmuje tereny wschodniej części osiedla Ursynów Południowy w Warszawie. Majątek Spółdzielni stanowi 99 budynków mieszkalnych i 8 pawilonów handlowo-usługowych.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Na Skraju”

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Gocław-Lotnisko” z siedzibą w Warszawie przy ul. Orlego Lotu 6 powstała w roku 1981 poprzez wydzielenie części zasobów z Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Osiedle Młodych”.

SM Gocław-Lotnisko

    Mamy własną strukturę windykacji terenowej, współpracujemy z kancelarią prawną, komornikami, urzędami gmin i innymi instytucjami, docieramy do dłużników szybko i skutecznie